Stay In Aparthotel, Dolor Set

Krakowska 37

ul. Krakowska 37 52-428 Wrocław Krzyki, Polska

Niepowtarzalny klimat i bliskość centrum Wrocławia

Krakowska 37 zachwyca nowoczesną architekturą budynków, które harmonijnie wpiszą się w okoliczną zabudowę. Dużym atutem jest rozbudowana sieć komunikacyjna, zapewniająca szybkie przemieszczanie się po mieście. Do wypoczynku na świeżym powietrzu zachęca zieleń okolicznych parków. Zaletą jest także lokalizacja w dzielnicy Krzyki, którą wyróżnia niepowtarzalny klimat i bliskość centrum miasta.

Dzielnica Krzyki to prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się część miasta.

Elegancki aparthoteli w otoczeniu zieleni

Krakowska 37 tworzy wyjątkową przestrzeń dla nowych mieszkańców i najemców. Elegancka bryła, ciekawa architektura i wysoki standard wykończenia podnoszą prestiż tego obiektu. Każdy apartament to komfort i ciekawy design zgodnie ze standardami Stay In. W pełni wyposażone apartamenty z aneksami kuchennymi zapewnią gościom codzienną swobodę.

Lokalizacja

Rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia możliwość łatwego poruszania się zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. Położenie blisko autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia pozwala bez problemu dostać się w różne części miasta.

Krakowska 37 powstaje w atrakcyjnej lokalizacji. Osoby aktywne zawodowo szybko dotrą stąd do centrów biznesowych, a studenci na uczelnie. Niezwykle łatwy dostęp do Starego Miasta, centrum, dworca kolejowego, dworca autobusowego oraz bliskość obwodnicy śródmiejskiej zapewnią poczucie efektywniejszego gospodarowania własnym czasem. Dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską do miejsc takich jak Rynek, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Galeria Dominikańska oraz dworce PKP i PKS zajmie niespełna 15 minut.

Udogodnienia

Na parterze znajdzie się strefa wejściowa z lobby oraz udostępnione zostaną lokale usługowo-handlowe, które wspólnie utworzą reprezentatywny front. Nad strefą parkingową i usługami, pomiędzy obiektami, zostanie zorganizowana zewnętrzna przestrzeń rekreacyjna. Obiekt oferuje udogodnienia typowe dla hotelu jak recepcja z usługami concierge, serwis sprzątający na miejscu, free wifi w każdym z apartamentów.

Udogodnienia obiektu

Recepcja
na miejscu
Usługi
concierge
Aneksy
kuchenne
Serwis
sprzątający
Hale
garażowe
Dostęp do
internetu Wifi

Lokalizacja

Rozmieszczenie naszych apartamentów
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij