Stay In Aparthotel, Dolor Set

Bagry Park Aparthotel - doskonała lokalizacja i bliskość natury

Na Krakowskim Podgórzu powstaje kolejny atrakcyjny aparthotel. Nieopodal Zalewu Bagry – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa – powstaje Bagry Park Aparthotel. Budynek o minimalistycznym charakterze znajdzie się w pobliżu osiedla mieszkaniowego Bagry Park zlokalizowanego w tej modnej części Krakowa, przy ul. Bagrowej. Doskonała lokalizacja, bliskość natury oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dzielnicy sprawiają, że Bagry Park to idealne miejsce dla osób, szukających wygodnego, komfortowego miejsca na dłuższy pobyt. 

Wyjątkowy aparthoteli w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa

Inwestycja powstaje nieopodal nowoczesnego osiedla mieszkaniowego, zrealizowanego w dzielnicy Podgórze. Bagry Park Aparthotel cechuje się nowoczesnym i pełnym lekkości designem. Atrakcyjności dodadzą inwestycji przestronne tarasy oraz balkony. Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o komforcie lokatorów i najemców. W ramach Aparthotelu Bagry Park którego powstaną 132 lokale o metrażach od 24,26 do 47,76 mkw. Architekci zwrócili szczególną uwagę na funkcjonalność i dogodne rozmieszczenie wnętrz.

Lokalizacja

Pogórze, na terenie Płaszowa przy ul. Bagrowej to jedna z najszybciej rozwijających się części Krakowa. O atrakcyjności okolicy świadczą liczne realizacje mieszkaniowe oraz usługowe i biurowe. Z kolei, bliskość położenia Zalewu Bagry sprawia, że okolica jest idealnym miejscem na aktywne spędzanie wolnego czasu. W odległości zaledwie kilku minut od Aparthotelu znajduje się strzeżone kąpielisko, kilka plaż czy wyciąg wakeboardowy. Natomiast przy ulicy Gromadzkiej, kilka minut jazdy autem, można skorzystać z kortów tenisowych i toru kartingowego. W niedalekim sąsiedztwie – przy ulicy Powstańców Wielkopolskich – ulokowane są również siłownie i nowoczesne centrum fitness. Co więcej, dzielnica Podgórze jest bardzo dobrze połączona z krakowskim systemem wydzielonych ścieżek rowerowych.

Wygodna komunikacja

Bagry Park to inwestycja doskonale skomunikowana z pozostałymi rejonami Krakowa. Budynek zlokalizowany będzie zaledwie 100 metrów w linii prostej od pętli autobusowo-tramwajowej Mały Płaszów, natomiast w odległości około 200 metrów znajduje się przystanek, z którego regularnie kursuje autobus miejski. Tramwajem z pobliskiej pętli autobusowo-tramwajowej można w szybki i wygodny sposób dostać się do Dworca Głównego, Rynku czy na Kazimierz, a dojazd do Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Politechniki Krakowskiej czy Uniwersytetu Jagiellońskiego zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Udogodnienia

W budynku powstaje garaż podziemny z wydzielonymi miejscami postojowymi dla samochodów i 2 dla motocykli. Ponadto, bezpośrednio przed budynkiem znajdzie się przestronny parking z 58 miejscami postojowymi dla samochodów i 3 miejscami dla motocykli. Aparthotel jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Bagry Park Aparthotel dodatkowo zapewni udogodnienia charakterystyczne dla hotelu, jak recepcja na miejscu, serwis sprzątający, wifi w każdym apartamencie. Każdy z apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny.

Udogodnienia

Recepcja
na miejscu
Usługi
concierge
Aneksy
kuchenne
Serwis
sprzątający
Hale
garażowe
Dostęp do
internetu Wifi

Lokalizacja

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij