Stay In Aparthotel, Dolor Set

Nowa Grochowska - nowa jakość blisko centrum

Nowa Grochowska to wyjątkowy aparthoteli zlokalizowany nieopodal ulicy Grochowskiej i Ostrobramskiej, w dzielnicy Praga-Południe. Nowa Grochowska to nowa jakość na mapie Warszawy. Realizację projektu podzielono na kilka etapów. Dzięki nowoczesnej i efektownie zaprojektowanej architekturze, Nowa Grochowska staje się ozdobą i wizytówką tej części miasta.

Nowa Grochowska to wysoki standard wykończenia i ciekawa architektura. Każdy apartament to komfort i ciekawy design zgodnie ze standardami Stay In. W pełni wyposażone apartamenty z aneksami kuchennymi zapewnią gościom codzienną swobodę a udogodnienia sprawią, iż każdy pobyt niezależnie od długości będzie jeszcze przyjemniejszy.

Lokalizacja

Położenie inwestycji zagwarantuje dogodny dojazd do centrum Warszawy. Pokonanie tej trasy samochodem zajmuje zaledwie kwadrans. W okolicy Osiedla Nowa Grochowska e funkcjonuje bardzo dobra sieć połączeń autobusowych, tramwajowych i drogowych, które łączą tę część miasta ze ścisłym centrum. Odległości pomiędzy terenem inwestycji, a kluczowymi punktami przesiadkowymi i komunikacyjnymi są niewielkie. W pobliżu przebiega również droga krajowa numer 2, która ułatwia ominięcie centrum i wyjazd na autostradę A2 w kierunku Poznania. Tak dogodna lokalizacja będzie codziennym ułatwieniem, który podniesie prestiż inwestycji.

Praga-Południe to wyjątkowa dzielnica Warszawy. Z jednej strony jest to część miasta zlokalizowana bardzo blisko centrum – z dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej oraz rozbudowaną infrastrukturą drogową – a z drugiej to przestrzeń, w której nie brakuje zieleni i miejsc rekreacyjnych, w których można odetchnąć od miejskiego zgiełku. W pobliżu Park im. Płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, a w nim: place zabaw dla dzieci, wybieg dla psów, ośrodek sportowy TKKF oraz ogród jordanowski z komfortowymi boiskami sportowymi. Nieco dalej od osiedla zlokalizowana jest pływalnia oraz centra handlowe. W pobliżu osiedla nie brakuje sklepów, punktów usługowych, przychodni, przedszkoli, żłobków i szkół, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe King Cross, w którym funkcjonują liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. W odległości zaledwie 500 metrów od osiedla znajduje się sala zabaw dla dzieci, a dwa kilometry dzielą inwestycję od centrum handlowego Promenada, w którym funkcjonuje kino, restauracje i siłownia.

Udogodnienia

Na parterze budynku znajdzie się lobby z recepcją, a także powstanie 8 lokali usługowych. Wewnątrz i na zewnątrz budynku zaprojektowano liczne miejsca postojowe dla samochodów. Aparthotel dodatkowo zapewni udogodnienia charakterystyczne dla hotelu jak obsługa recepcji, serwis sprzątający, wifi w każdym apartamencie. Każdy z apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny.

Udogodnienia

Recepcja
na miejscu
Usługi
concierge
Aneksy
kuchenne
Serwis
sprzątający
Hale
garażowe
Dostęp do
internetu Wifi

Lokalizacja

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij