Stay In Aparthotel, Dolor Set

Cicha i spokojna dzielnica doskonale skomunikowana z centrum miasta

Modna i komfortowa lokalizacja

Na warszawskim Targówku, w modnej i komfortowej lokalizacji, powstaje aparthoteli Stay In Nowy Targówek z myślą o osobach poszukujących wygodnych i dobrze zlokalizowanych mikroapartamentów w Warszawie. Jest to jedyna tego typu inwestycja w tej części stolicy. Dwa eleganckie budynki o minimalistycznej architekturze doskonale wkomponują się w otoczenie i stają się integralną częścią prestiżowego osiedla mieszkaniowego, wzniesionego przy ulicy św. Wincentego.

Komfortowe apartamenty 

Stay In Nowy Targówek to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują wygodnych apartamentów w rozsądnej cenie i z usługami jak w hotelu np na czas studiów czy pierwszej pracy w Warszawie. Będą one znakomitym rozwiązaniem dla studentów, przedsiębiorców i osób, które potrzebują niedużego i komfortowego lokalu. Każdy z oferowanych apartamentów charakteryzuje się znakomitą ergonomią przy niewielkim metrażu od 22,20 mkw. do 39,73 mkw.

W obiektach powstaną również lokale usługowe, liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komfortowe i praktyczne stojaki na rowery. Osoby, które potrzebują nieco więcej przestrzeni do przechowywania, będą mogły nabyć również komórki lokatorskie. Aparthotel dodatkowo zapewni udogodnienia charakterystyczne dla hotelu, jak recepcja na miejscu, serwis sprzątający, wifi w każdym apartamencie. Każdy z apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny.

Lokalizacja

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone i rekreacyjne, a także rozbudowana infrastruktura miejska. W niedalekiej odległości kursują autobusy i tramwaje, a pobliska trasa ekspresowa S8, umożliwia szybki przejazd poza miasto.

Doskonałą wiadomością dla tych, którzy cenią szybkie przejazdy jest fakt, że przez warszawski Targówek będzie przebiegała druga linia metra, dzięki czemu mieszkańcy zyskują dodatkową opcję szybkiego dojazdu do centrum i do pozostałych dzielnic stolicy. 

Udogodnienia obiektu

Recepcja
na miejscu
Usługi
concierge
Aneksy
kuchenne
Serwis
sprzątający
Hale
garażowe
Dostęp do
internetu Wifi

Lokalizacja

Rozmieszczenie naszych apartamentów
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij